מבית השגחה פרטית

הצוות

הרב אהרון ליבוביץ

נשיא ומייסד

רב קהילת ‘ואני תפילה’ בנחלאות – שכונת מגוריו בירושלים. יליד 1967, נשוי למרים ואב ל-5. למד בישיבת הקיבוץ הדתי ובבית מורשה, והוסמך לרבנות בשנת 1996 על-ידי הרב ריסקין והרב ברוונדר. ייסד את ארגון ‘השגחה פרטית’ בשנת 2012, ובמקביל לכהונתו כחבר מועצת העיר ירושלים וראש ישיבת ‘סולם יעקב’ – הוביל את המאבק לפתיחת שוק הכשרות בישראל לתחרות. חבר בפורום רבני ‘בית הלל’ ופורום רבני ‘תורת חיים’. נכנס לעולם האקטיביזם החברתי בקיץ 2011 לאחר שליווה כרב קהילתי את מחאת האוהלים העירונית.

רבקה ארביב

מנכ"לית

הובילה את ההקמה של חופות ושימשה כסמנכ”לית מראשית הדרך. בעלת תואר ראשון בלימודי אסלאם ומזרח תיכון ולימודים הומניסטיים מהמרכז האקדמי שלם. במסגרת לימודיה חקרה את הסטטוס קוו במקומות הקדושים בירושלים ואת הפמיניזם האסלאמיסטי, והוסמכה כמגשרת מטעם מכון ‘גבים’. מאוהבת בירושלים וסקרנית לגבי החיבורים שהעיר יוצרת בין תורה ושינוי חברתי.

הרב קלמן פסח (צ'אק) דוידסון

ראש תחום הלכה

מומחה בנושא גיור, ובשנים האחרונות בולט בהיותו עורך חופות מרכזי הנותן מענה לזוגות שהרבנות הראשית מסרבת שלא-בצדק לחתן. יליד 1961, גדל בוושינגטון והוסמך לרבנות בארה”ב. עלה לארץ בשנת 1991, וכיום גר בבית שמש. מיוזמי ׳גיור כהלכה׳ וממקימי ׳אהבת הגר׳ בראשות הרב חיים אמסלם. נשוי לשירה, אב ל-6 וסבא לחמישה נכדים (בינתיים).

ניצה שפיץ

מנהלת קשרי לקוחות

בעלת ניסיון ארוך שנים בקשרי לקוחות וניהול קהילה. כבת לעולים, ומתוך אמונה שישראל היא בית לכל יהודי באשר הוא, יצאה ניצה יחד עם בן זוגה יאיר וארבעת ילדיהם לשתי שליחיות ארוכות טווח בקהילות יהודיות בצפון אמריקה. אחרי שנים של לימוד אהבת ישראל בנכר היא חזרה לצור הדסה, שם היא מגדלת את משפחתה. בזמנה הפנוי היא מתנדבת כבלנית, בועדת תרבות של קהילת הצור והצהר ובהנהגות ההורים בבתי הספר בהם לומדים ילדיה.

רחלי דויטש שוורץ

מנהלת שיווק והשפעה

רחלי היא מנהלת השיווק וההשפעה שלנו. זה אומר שהיא מביאה את הבשורה של חופות לכל מקום שאפשר להעלות על הדעת. מדי יום היא חושבת על דרכים חדשות להרחיב את מעגלי ההשפעה של הארגון – מפוסטים ועד הרצאות, מהפקת אירועים ועד המגנט על המקרר.

חיבתה של רחלי למילים הובילה אותה לצבור נסיון עשיר בכתיבה ובעריכת תוכן ובשיווק דיגיטלי. הרצון שלה לתיקון עולם הוביל אותה לעסוק בעולמות המגוונים של דת ומדינה. והדובדבן שבקצפת – היא גם כלה של חופות.